Setur Marinas & Kleentech iş birlikteliği ile Türkiye ve Avrupa marinalarında bir ilk!

Sağlık Bakanlığı onaylı Tekne Hijyen Ekspertizi

Salgın hastalıklardan, virüs ve bakterilerden uzun süre koruyan, tekneler için özel geliştirilmiş "MARINE HYGIENE+" formüllü koruma.

Özel ATP ölçüm cihazları ( hijyen ölçüm cihazları) ve swaplar (ölçüm çubukları) vasıtası ile teknelerin hijyen durumu ve risk seviyesini görmek, risk analizlerini raporlamak mümkündür.

Hijyen monitörleri ile yapılan bu maliyetli ve özel işlem Setur Marinas işbirlikteliği le, 1 ay boyunca ölçüm yaptırmak isteyen tüm teknelere BEDELSİZ yapılacaktır. Ölçümler sonucunda dezenfeksiyon işlemi yaptırmak isterseniz, sizlere özel şartlar ile tekrar hizmetinizde olacağız.

TEKNE DEZENFEKSİYON UYGULAMASI

Expertizi yapılmış ve risk durumu yüksek bulunan teknelere, talep edilmesi durumunda, bulunduları marinalarda, uzman ve eğitimli Kleentech personeli tarafından Kleentech Hygiene teknolojisi ile dezenfeksiyon ve koruma işlemi yapılacaktır. Uygulama sonunda tekrar tekne ölçümlenecek, riskin ortadan kaldırıldığı belirlenecek ve raporlanacaktır. Uygulama yapılacak her tekneye A tipi Hijyen sertifikası ve ölçüm raporları verilecektir. Uygulama yapılan her tekne 3 ay garanti kapsamında yer alacaktır.

Hizmet Almak ve Risk Analizi Yaptırmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Kleentech'in gizlilik politikasını kabul ediyorum.

Kleentech'in kampanya şartlarını ve koşullarını kabul ediyorum.