otel dezenfeksiyonu

Kleentech - Otel Dezenfeksiyonu

Dünyanın her köşesinden gelen misafirler yabancı ülkelerden getirdikleri mikropları da yanlarında getirirler. Kalınan oda ya da misafir alanlarına milyarlarca bakteri bırakırlar. Alışık olmadığınız bakteri türleri yaşam alanlarına uygun ortam koşullarında yayılırlar.

Özellikle sık temizlenemeyen yüzeyler bakteriler için uygun çoğalma ortamlarıdır. Özellikle yataklarda yatan kişinin teri ve vücut sıvıları yatağın içlerine geçerek, nem ve sıcaklıkla çoğalarak, yüzeye çıkıp enfeksiyona sebebiyet verebilirler. Ebola gibi tehlikeli salgın hastalıklar ter ile bulaşabilirler ya da vücut defans mekanizmamızın alışık olmadığı türden olabilirler. Böylece ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilirler.

Tehlikeli salgın hastalıklardan bir tanesi de seyahat hastalığı olarak bilinen havalandırmalardan bulaşan lejyonella mikrobudur. Özellikle duş başlıklarında ve havalandırma merkezlerinde üreyerek kolayca yaşam alanlarına dağılabilirler. Tüm önlemlere rağmen enfeksiyon riski önlenemeyebilir.

Havalandırma kanalları ve split klimalar iyi bakım yapılmazsa bakteri transferine sebebiyet vererek hastalıkların yayılmasında aracı görevi görürler.

Müşterileriniz en üst düzey konfor ve kaliteyi hak ediyor.

KleenGard inovatif Gümüş İyon Teknolojisi ile otel dezenfeksiyon hizmeti alarak fark yaratabilirsiniz.

Otel odalarında ayrıca koku problemi de büyük bir sorundur. Sigara kokusu, ter kokusu, mantar saçan halılardan kaynaklanan kokular da oda yaşam konforunu etkiler ve müşteri memnuniyetini düşürür.  

Oteller, normal olarak deterjan ile temizlenmekte, istenmeyen kokular için ise hidrojen peroksit veya ozon kullanılmaktadır. Yüzeylerin yalnızca dörtte biri temizlenebilmekte ve geri kalan duvar, tavan ve silinemeyen yerler bakteriler için yaşam ve çoğalma alanları olmaktadır. Temizlenen yerlerde kalan kimyasal kalıntıları nemini kaybederek hava akımı ile havalanıp, solunum yolu ile ciğerlerimize yerleşir ve kanserojen etki yapabilir.

KleenGard inovatif Gümüş İyon Teknolojisi

KleenGard inovatif gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakterileri kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır.
Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır ve dezenfekte edilmiş olur.

KleenGard inovatif teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak antibakteriyel ve dezenfeksiyon etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.
Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Uygulandığı tüm yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel etkenlik gösterir.

Faydaları

Uygulama

Hizmet Almak ve Risk Analizi Yaptırmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Kleentech'in gizlilik politikasını kabul ediyorum.

Kleentech'in kampanya şartlarını ve koşullarını kabul ediyorum.