silver Defender

Temiz ve Güvenli Temas İçin Yeni Bir Standart

Silver Defender Teknolojisi Nedir? Ne İşe Yarar?

Silver Defender ürünleri ABD'de üretilen ve sık temas edilen yüzeylerin temiz olmasını sağlamak, zararlı mikroorganizmalardan korumak için bir antimikrobiyal madde içerir. Gümüş iyonları filmin yüzeyindeki bakteri hücreleriyle birden fazla noktada reaksiyona girer ve onları etkiler. Silver Defender ürünleri, yüzeyleri zararlı mikroorganizmalardan kaynaklanan bozulmaya karşı antimikrobiyal korumaya sahiptir.

Düşük yoğunluklu ve doğrusal düşük yoğunluklu polietilenlerin karışımı ve tescilli bilgi olan gümüş bazlı bir antimikrobiyal kaplama materyali.

Silver phosphate glass

Gümüş molekülleri, plastik reçine içinde kapsüllenmiştir ve güvenli kabul edilen bir kaplama ürünü oluşturulmuştur.

Şeffaftır, kokusuzdur.

Polyolefinler kimyasal grubundadır. Polimerleşme işlemi kimyasal zincirleri (monomerler) bir katalizör kullanılarak bir araya gelir ve uzun zincirler (polimerler) oluşturur. Zar kalınlığı, hafif gıda ambalajlarından tarımsal kullanıma uygun daha ağır zarlara kadar çeşitli ürünleri elde edecek şekilde ayarlanabilir.

Toksik değildir.

Toksik olmayan Silver Defender kaplama filmleri, yüksek temaslı alanlar için geliştirilmiştir ve tüm ortak temas noktalarında ve ortak yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Su geçirmez özelliktedir.

Bakteri kaynaklı kokuyu önler.

Birçok kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır: çamaşır suyu, alkol ve genel temizlik ürünleri vs.

Temas durumunda ciltte iritasyon yapmaz.

Tahriş yapmaz, zararsızdır.

Nerelerde Kullanılır?

Kapı Kolları

Günlük temasın çok yüksek olduğu noktaların başında kapı kolları gelmektedir.

Silver Defender koruyucu film ile kaplanan kapı kolları en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır.

Film içeriği gümüş iyonları, zararlı mikroorganizmalarla reaksiyona girer ve güvenli yüzeyler sağlar.

Asansörler

Asansörler, günlük temasın çok yüksek olduğu önemli noktaların başında gelmektedir.

Silver Defender koruyucu film ile kaplanan asansör tuşları ve tutacaklar, en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır. Bulaş riskine karşı güvenli yüzeyler sağlar.

Otomobiller

Otomobillerde çoklu temas noktaları olan vites, direksiyon, kapı kulpları, tutacaklar ve multimedya ekran gibi riskli yüzeylerin kaplanması…

Silver Defender koruyucu film ile kaplanan tüm bu yüzeyler temiz kalır ve zararlı mikroorganizmalardan korunur.

Otomobiller, en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır. Bulaş riskine karşı güvenli yüzeyler sağlar.

Spor Salonları

Spor Salonlarında çoklu temas noktaları olan tutacaklar ve spor platformlarında yer alan dokunmatik ekran gibi riskli yüzeylerin kaplanması…

Silver Defender koruyucu film ile kaplanan tüm bu yüzeyler temiz kalır ve zararlı mikro organizmalardan korunur.

Spor aletlerinde, en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal koruma sağlanır. Güvenli yüzeyler ile spor yapma imkanı ve bulaş riskine karşı güvenli yüzeyler sağlar.

Oyun Merkezleri

Oyun Merkezlerinde çoklu temas noktaları olan oyun konsolları, oyuncaklar, tutacaklar ve dokunmatik ekran gibi riskli yüzeylerin kaplanması…

Silver Defender koruyucu film ile kaplanan tüm bu yüzeyler temiz kalır ve zararlı mikroorganizmalardan korunur.

Oyun merkezlerine yapılan uygulama ile oyun merkezlerinde, en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal koruma sağlanır. Güvenli yüzeyler ile çocuklar ve yetişkinler için bulaş riskine karşı güvenli yüzeyler sağlar.

Uçaklar

Yüksek temas yüzeyleri olan yemek masaları, multimedya ekranlar ve tutacakların Silver Defender koruyucu film ile kaplanması ile en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır.

Yüksek yolcu hareketliliği ve çoklu temasa karşı güvenli ve temiz yüzeyler sağlar.

Günlük temizlik ve dezenfeksiyon için işgücü maliyetini azaltır.

Zaman kaybını önler.

Bankamatikler

24 saat süreyle hareketlilik olan, günlük binlerce kişinin temas ettiği yüzeylere sahiptir. Bulaş riski yüksek olan noktalardandır. Dezenfeksiyonu ve temizliğinin sağlanması oldukça güç ve maliyetlidir.

Ekranlar ve tuş takımlarının Silver Defender koruyucu film ile kaplanması ile en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır.

Silver Defender film kaplaması uygulaması maliyetleri düşürür, güvenli yüzeyler sağlar ve riskleri azaltır.

Marketler

Günlük temas sayısının fazlaca olduğu, bulaş riski yüksek market arabaları, dolap kulpları ve çalışma tezgahları hijyen bakımından önemlidir.

Silver Defender koruyucu film ile kaplanması en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınması demektir.

Tüm bu yüzeylerin sağlıklı tutulması için zamandan ve kullanılacak kimyasalların maliyetinden tasarruf edilir.

Dokunmatik ekranlar, Paneller, POS ödeme cihazları

Dokunmatik ekranlar, paneller, POS ödeme cihazları; çok sayıda kişinin dokunduğu, temas ettiği yüzeylere sahiptir. Bulaş riski taşıyan, bu cihazların dezenfeksiyonu ve temizliğinin sağlanması oldukça güçtür.

Ekranlar ve tuş takımlarının Silver Defender koruyucu film ile kaplanması ile en az 3-6 ay süreyle antimikrobiyal korumaya alınır.

Silver Defender film kaplaması uygulaması maliyetleri düşürür, güvenli yüzeyler sağlar ve riskleri azaltır.

Toplu Taşıma Araçları

Toplu Taşıma Araçları, gün içerisinde sürekli hareketlilik arz eden, günlük milyonlarca kişinin temas ettiği yüzeylere sahiptir. Bulaş riski yüksek olan noktalardandır.

Dezenfeksiyonun ve bu yüzeylerin temizliğinin sağlanması oldukça güç ve maliyetlidir.

Otobüsler, metro, tramvay ve personel servislerinde tutacaklar ve kapı kollarının Silver Defender film ile kaplanması maliyetleri düşürür, güvenli yüzeyler sağlar ve riskleri azaltır.

Scooter / motosiklet ve günlük kullanılan diğer araçlar

Scooter / motosiklet ve günlük kullanılan diğer araçlar, şehir içi trafikte yoğun kullanımına başlanan, kiralama yoluyla da çok sayıda insana ulaşan bu araçların hijyen konusunda dikkat etmesi gereken hususlar vardır.

Bu araçların tutacakları, bulaş riski yüksek olan noktalardandır. Dezenfeksiyonun ve bu yüzeylerin temizliğinin sağlanması oldukça güç ve maliyetlidir.

Araçların tutacakları ve temas noktalarının Silver Defender film ile kaplanması maliyetleri düşürür, güvenli yüzeyler sağlar ve riskleri azaltır.

Çalışma masaları ve riskli yüzeyler

Çoklu temas gerektiren tüm noktaları Silver Defender ile kaplamak mümkündür. Su geçirmez, temizlik için kullanılacak kimyasallardan etkilenmez.

FDA ve EPA Onaylı İçerik

Silver Defender, Filmdeki tüm bileşenlere ilişkin tüm ilgili dokümantasyonun kapsamlı bir araştırması, FDA olefin polimer yönetmeliği 21 CFR 177.1520 (c) 2.2'de açıklandığı gibi, tüm malzemelerin gıda paketleme uygulamaları için amaçlanan poliolefin reçineleri için gereksinimleri karşıladığını göstermiştir.

EPA tarafından onaylanmış içerik.

Uygulama sonrası, kaplanan filmin çıkarılması gerekmesi durumunda herhangi bir kalıntı bırakmaz. Özel bir temizleme işlemi gerekmez.

Silver Defender film ile kaplanan yüzeyler güvenlidir.

Korkmadan Araya Birşey Koymadan Güvenli Temas.

Biyosidal aktif olarak onaylanmış gümüş iyonları içeren Silver Defender film ile kaplanan yüzeyler temiz kalır. Zararlı patojenlerle reaksiyona girer ve sürekli koruma sağlar.

Hizmet Almak ve Risk Analizi Yaptırmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Kleentech'in gizlilik politikasını kabul ediyorum.

Kleentech'in kampanya şartlarını ve koşullarını kabul ediyorum.