ulaşım dezenfeksiyonu

Kleentech - Toplu Taşıma Dezenfeksiyonu

Her gün yüzbinlerce kişi toplu taşıma araçlarını kullanarak A noktasından B noktasına ulaşmaya çalışmaktadır. Toplu taşıma araçları sadece yolcu değil, milyonlarca bakteri ve mikrop transferine de sebep olmaktadır. Her türlü salgın hastalığın buluşma alanı olan toplu taşıma araçları ne kadar temizlenirse temizlensin anti-viral yolla bulaşan enfeksiyon hastalıklarını önleyemeyebilir.

Enfekte olmuş yolcular, farkına varmadan gittikleri iş yerlerine ve evlerine bu virüsleri taşımakta, iş arkadaşları, ailesi ve temas ettiği herkes risk altına girmektedir. Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.  Bunun için toplu ulaşım araçları modern yöntemler ile dezenfekte edilmelidir.

Yaşam alanlarını sık temizlemek ve çeşitli kimyasallar kullanmak çoğu zaman bakteriyel anlamda bir temizlik ortaya koymamaktadır. Çok sık kimyasal kullanımı hem çevreye hem de insanlara zarar vermekte, hava yolu işle nemini kaybetmiş deterjanlar hava akımları ile havalanmakta ve kansere kadar varabilen ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilmektedir.

Sağlık harcamalarının ülkemize maliyeti sene de 120 milyar TL dir (TUİK 2016)

Ortam temizliği çözülemediğinden hastalıkların kolay bulaşması engellenememekte dolayısıyla sağlık harcamalarına çok büyük paralar harcanmaktadır.  En son verilerle;

KleenGard inovatif Gümüş İyon Teknolojisi

KleenGard inovatif gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakterileri kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır.
Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır.
KleenGard inovatif teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur. 
Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Uygulama

Kuruluşunuz, halkımıza koruyucu sağlık hizmeti de veren marka değeri çok yüksek bir kuruluş olacaktır.
Hizmet Almak ve Risk Analizi Yaptırmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Kleentech'in gizlilik politikasını kabul ediyorum.

Kleentech'in kampanya şartlarını ve koşullarını kabul ediyorum.